Pinoy Nanny Consultant Agency olarak,

Çocuk bakımı ve ev hizmetleri için başta Filipinler’den Filipinli bakıcı/yardımcı olmak üzere yurtdışından ve yurtiçinden, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Bodrum başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline ‘yabancı çalışan’ temin etmekteyiz. Yabancı çalışanın bulunmasından evde veya iş yerinde çalışmaya başlamasına kadar olan süreçteki tüm işlemleri T.C. Büyükelçilikleri, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ve diğer ilgili resmi kurumlarla koordineli olarak gerçekleştirmekteyiz. Çalışma izin işlemleri, oturma izni, Apostil Kontrat (Red Ribbon) işlemleri, izni olmayan kişilerin yasallaştırma işlemleri ve Filipinler’deki anlaşmalı olduğumuz yerel ajanslar ile POEA (Philippine Overseas Employment Administration)’deki işlemlerin takibi ve OEC belgesi işlemleri deneyimli uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Rakamlarla

Pinoy Nanny

4 +

Yıl Tecrübe

1000 +

Mutlu Aile

1500 +

Mutlu Çocuk

Pinoy Nanny Nasıl Çalışır?

Öncelikle taleplerinizi insan kaynakları uzmanlarımız dinler ve sizin için bir talep formu oluşturur. Filipinli danışmanlarımızla ve ilgili insan kaynakları birimi ile beraber sizin için en uygun adayı bulmak üzere portföyümüz detaylıca taranır. Size genellikle aynı gün içerisinde ya da mümkün olduğunca hızlı bir şekilde uygun çalışan adayları sunulur. Bu adaylarımızın herbiri güvenilir, eğitimli ve tecrübelidirler. Şartlarınıza uygun olan karar verdiğiniz aday ile talebiniz doğrultusunda yüz yüze ya da video görüşme yaparak kendisini daha yakından tanıma imkanınız olur. Sonrasında nihai olarak adayınızla çalışmaya devam etmeye karar verdiğinizdeyse daha önce başlamış olduğumuz gerekli çalışma izni işlemlerine devam edilerek hem sizinle çalışanınız hem de ajansla sizler arasındaki sözleşmelerimiz tamamlanır. Bize ulaştığınız andan itibaren insan kaynakları uzmanı müşteri temsilcimiz sizinle birebir her aşamada ilgilenir. Size en uygun adayı gerek Filipinler’den, gerek diğer ülkelerden ya da yurtiçinden bulup sizinle görüştürmede ve tüm işlemlerini en hızlı şekilde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmede Pinoy Nanny olarak en kaliteli ve en hızlı hizmeti verdiğimizi garanti ederiz. Memnun müşterilerimiz ve mutlu ailelerimiz bu noktada en büyük referansımızdır.

Neden Pinoy Nanny?

Pinoy Nanny olarak biz, adaylarımızı Filipinler’deki ofisimiz ve partner ajansımızla beraber titizlikle seçerek Türkiye’ye getiriyoruz. Türkiye’deki adaylarımızı da aynı şekilde belirli değerlendirme kriterlerini gözeterek yine titizlikle seçmekteyiz. Size önereceğimiz bakıcılar, çeşitli mülakat süreçlerinden geçirilerek ve gerekli sağlık ve güvenlik belgelerini tamamlayarak bizim portföyümüze eklenmektedir. Adaylarımızın, tam teşekküllü bir hastaneden alınmış bulaşıcı hastalıklara dair sağlık raporu ve adli sicil kaydı gibi bütün önemli kriterleri kontrol edilmektedir. Adaylarımıza ajansımızda Türkiye’de bir aileyle nasıl çalışması gerektiği ve dikkat etmesi gereken hususların neler olduğu, ev hizmetleri ve çocuk bakımı ile ilgili bir haftalık oryantasyon uygularız. Sağladığımız adaylar İngilizce native speaker yani anadili İngilizce olan ve genellikle üniversite ya da yüksek okul mezunu eğitimli kişilerdir. Size sunulan tüm personeller daha önce çalışma geçmişi olan tecrübeli ve çoğunlukla referanslı adaylardır.

Garanti ve Güven İlkemiz

2 ay içerisinde herhangi bir sebepten dolayı bir problem ya da anlaşmazlık çıkarsa, koşulsuz bir şekilde adayımızın yerine komisyon talep etmeden 2 kişiye kadar yeni bir aday veririz. Yurtdışından getirdiğimiz çalışanınız ile 6 ay içerisinde eğer ki ‘personelden kaynaklı’ bir problem olursa, Pinoy Nanny olarak eski çalışanınız yerine yeni bir adayı belli şartlar çerçevesinde yine hiçbir komisyon almadan temin ederiz. Elemanınızın bir yıl sonraki, çalışma izni yenileme, apostil sözleşmesi (Red Ribbon) gibi bütün yasal işlemlerinde de müşterilerimize güncel fiyatlar üzerinden %10 indirim yapmaktayız. Tüm bu şartlar yurtdışından getirdiğimiz elemanlar veya yurtdışına verdiğimiz çalışanlar için de aynı şekliyle geçerlidir. Pinoy Nanny Consultant Agency; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu, 05.11.2018 tarihli 143582 sayılı izin belgesiyle özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

İstanbul merkezli bir Ankara şirketi olan Pinoy Nanny Consultant Agency,

  • Bilkent Üniversitesi mezunu kurucumuz
  • Filipinli uluslararası koordinatörümüz
  • İnsan kaynakları uzmanlarımız
  • Bilgi işlem personelimiz
  • Hukuk departmanımız
  • İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa il koordinatörlerimiz

ile 4 yılı aşkın süredir 1000’den fazla aileye hizmet sağlamış, Türkiye’nin 81 iline, ABD ve tüm Avrupa ülkelerine bebek bakıcısı, yardımcı, dadı, ev hizmetleri çalışanı temin eden, İŞKUR’a bağlı, tüm yasal izinleri ve yetki belgeleri mevcut, tam kurumsal bir özel istihdam bürosudur. Tüm işlemleri Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Filipinler Ankara Büyükelçiliği, T.C. Büyükelçilikleri ve diğer ilgili resmi kurumlarla çalışarak ve işveren adına koordineli olarak gerçekleştirmektedir. Pinoy Nanny Filipinli çalışan istihdamı alanında sektörün odağında bulunarak, dinamik ve güncel bilgi akışı ile sizlere daha kaliteli hizmet ve portföy sunabilmek için başta Filipinler Büyükelçiliği olmak üzere, FCT (The Filipino Community in Turkey), DDS gibi Filipinli dernekler ve topluluklarla da devamlı temas halinde olup, organizasyonlarda ve sponsorluklarda yer alarak, paydaş ajanslar ve ilgili Filipinli topluluklarla etkin ve koordineli bir şekilde birlikte çalışmaktadır.